Ogłoszenia Parafialne

 3 NIEDZIELA WIELKANOCNA – MIŁOSIERDZIA BOŻEGO

18.04.2021r.

 
1. Składka dzisiejsza przeznaczona jest na remont kościoła. Za wszystkie ofiary, które złożycie, składamy serdeczne podziękowanie – Bóg zapłać.

2. Zapraszamy na nieszpory niedzielne, dzisiaj na godz. 17.30.

3. Liturgiczne obchody tygodnia:
– w piątek – 23.04 – uroczystość świętego Wojciecha, biskupa i męczennika, głównego patrona Polski. W tym dniu nie obowiązuje nas wstrzemięźliwość od pokarmów mięsnych.

4. Przypominamy, że jesteśmy, jako parafia, zaproszeni do prowadzenia w przyszłą niedzielę tj. 25.04, nabożeństwa ku czci świętego Jakuba w Rzykach. Zachęcamy do udziału w tych uroczystościach. Początek o godz. 17.00, szczegóły na plakacie w gablocie przed kościołem, dojazd na własną rękę.

5. U Pana Kościelnego w zakrystii można zakupić książkę opowiadającą o dzieciństwie i wczesnej młodości świętego Jana Pawła II, pod tytułem Tu wszystko się zaczęło. Autorką książki jest Teresa Kozłowska – przewodnik w Muzeum Dom Rodzinny Ojca Świętego Jana Pawła II w Wadowicach. Koszt jednego egzemplarza wynosi 20 zł.

6. Pod chórem są maseczki, które można sobie zabrać.

7. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej. Jak zwykle mamy Niedzielę, Gościa Niedzielnego i Zbójecką Panią.