Ogłoszenia Parafialne

 NIEDZIELA WIELKANOCNA

04.04.2021r.

 
1. Przeżywamy Oktawę Uroczystości Zmartwychwstania Pana naszego Jezusa Chrystusa. Przypominamy, że dzisiaj msze święte w porządku niedzielnym, czyli 7.00, 9.00, 11.00 i 18.00, dodatkowa msza święta o godz. 15.00. Osoby, które uczestniczą we mszach świętych przez Internet, mogą przystąpić do Komunii świętej o godz. 8.00, 10.00 i 12.00. O godz. 17.30 uroczyste nieszpory świąteczne, na które zapraszamy.

2. Przyszła niedziela – 11.04 – to niedziela Miłosierdzia Bożego. Serdecznie zapraszamy na nabożeństwo do Bożego Miłosierdzia,
na godz. 15.00. W tym dniu nie będzie nieszporów niedzielnych o godz. 17.30.

3. Składamy serdeczne podziękowanie – Bóg zapłać –wszystkim, którzy swoją pracą i posługą przyczynili się do głębokiego przeżycia przez nas wszystkich tegorocznego Triduum Paschalnego. Dziękujemy: Panom Kościelnemu i Organiście; Ekipie Specjalnej za przygotowanie Ciemnicy i Bożego Grobu; służbie liturgicznej i osobom, które włączyły się w liturgię słowa podczas Triduum, scholi parafialnej; naszemu parafianinowi za przygotowanie „chlebków” na Wielki Czwartek; wszystkim, którzy brali udział w nabożeństwach Wielkiego Tygodnia. Dziękujemy za ofiary złożone na kwiaty do Bożego Grobu.

4. Pod chórem, na stole z gazetami znajdują się maseczki ochronne. Każdy może zabrać sobie kilka sztuk, tak, żeby wystarczyło
dla wszystkich.

5. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej. Pod chórem znajdziemy „Niedzielę”, „Gościa Niedzielnego” i „Zbójecką Panią”.