Ogłoszenia Parafialne

V NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU

 21.03.2021r.

 
1. Rozpoczynamy Parafialne Rekolekcje Wielkopostne. Serdecznie witamy wśród nas księdza rekolekcjonistę Tomasza Błachuta, który poprowadzi nasze ćwiczenia rekolekcyjne; życzymy Mu obfitości łask Bożych i światła Ducha Świętego.
Dzisiejsza składka przeznaczona jest na remont kościoła; za ofiary, które złożycie, już teraz składamy podziękowanie – Bóg zapłać.
2. Wszystkich serdecznie zapraszamy na rekolekcje. W środę na mszach świętych na zakończenie rekolekcji będzie zbierana składka rekolekcyjna.
3. W czwartek – 25.03 – przypada uroczystość Zwiastowania Pańskiego. Jest to zarazem Dzień Świętości Życia. W tym dniu, na mszy świętej wieczornej, będzie można złożyć deklarację Duchowej Adopcji Dziecka Poczętego; formularze znajdują się pod chórem, na stoliku z gazetami.
4. W sobotę – 27.03 – przedświąteczne odwiedziny chorych i starszych parafian z posługą sakramentalną, początek o godz. 8.30. Prosimy zgłaszać ich u Pana Kościelnego w zakrystii.
5. W przyszłą niedzielę – 28.03 – przypada Niedziela Męki Pańskiej, czyli Niedziela Palmowa. Poświęcenie palm na wszystkich mszach świętych.