Ogłoszenia Parafialne

III NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU

 07.03.2021r.

 
1. Zachęcamy do udziału w nabożeństwach wielkopostnych. Przypominamy, że w piątki o godz. 16.30 odbywa się nabożeństwo Drogi Krzyżowej dla dzieci, po mszy wieczornej dla młodzieży i dorosłych. W niedzielę o godz. 15.30 Droga Krzyżowa i o godz. 16.00 Gorzkie Żale z kazaniem pasyjnym.
2. Już teraz informujemy, że zgodnie z decyzją Księdza Biskupa Ordynariusza, w tym roku odbędą się rekolekcje wielkopostne tylko dla osób dorosłych. Rekolekcje dla dzieci i młodzieży będą przeprowadzone w ramach katechezy. W naszej parafii, tradycyjnie rekolekcje rozpoczną się od 5 niedzieli Wielkiego Postu; za tydzień podamy szczegółowy ich program.
3. Informujemy, że na cmentarzu został zlikwidowany tzw. „górny śmietnik”. Bardzo gorąco prosimy, aby już tam nie zostawiać śmieci, tylko znosić je do „dolnych pojemników”. Jednocześnie ponawiamy prośbę, aby w miarę możliwości zużyte znicze i sztuczne ozdoby zabierać do domu, w ten sposób oszczędzimy na kosztach utrzymania cmentarza.
4. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej. Pod chórem znajdziemy: Niedzielę, Gościa Niedzielnego i Zbójecką Panią oraz specjalne wydanie Gościa Niedzielnego o św. Józefie
w cenie 9 zł.