Ogłoszenia Parafialne

I NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU

 21.02.2021r.

 
1. Składka dzisiejsza przeznaczona jest na remont kościoła. Za wszystkie ofiary, które złożycie, składamy serdeczne podziękowanie – Bóg zapłać.
2. W środę rozpoczęliśmy okres Wielkiego Postu, który ma być czasem naszej refleksji nad życiem, czasem naszego nawrócenia. Ma on nas przygotować duchowo do godnego przeżycia świąt wielkanocnych – starajmy się dobrze wykorzystać ten czas Bożych darów i łask. Przypominamy, że Wielki Post to okres pokutny, w czasie którego katolik nie uczestniczy i nie urządza hucznych zabaw.
3. Serdecznie zapraszamy na nabożeństwa wielkopostne. W piątki na godz. 16.30 zapraszamy, za zgodą rodziców, wszystkie dzieci na specjalnie dla nich przygotowaną Drogę Krzyżową. Po mszy świętej wieczornej nabożeństwo Drogi Krzyżowej dla młodzieży i dorosłych. W niedzielę o godz. 15.30 Droga Krzyżowa, a o godz. 16.00 nabożeństwo Gorzkich Żali z kazaniem pasyjnym.
4. W poniedziałek – 22.02 – święto Katedry św. Piotra, apostoła.
5. Tydzień temu, w niedzielę przeżywaliśmy czterdziestogodzinne nabożeństwo przed Wielkim Postem. Wszystkim osobom i grupom, które zaangażowały się w przygotowanie i prowadzenie poszczególnych adoracji, składamy gorące podziękowanie – Bóg zapłać za wasz trud i pracę.