Ogłoszenia Parafialne

IV NIEDZIELA ZWYKŁA

 31 STYCZNIA 2021r.

 
1. Zapraszamy na nieszpory kolędowe, dzisiaj na godz. 16.30.
2. Liturgiczne obchody tygodnia:
– we wtorek – 2.02 – święto Ofiarowania Pańskiego,
– w środę – 3.02 – wspomnienie św. Błażeja, biskupa i męczennika,
– w piątek – 5.02 – wspomnienie świętej Agaty, dziewicy i męczennicy,
– w sobotę – 6.02 – wspomnienie świętych Pawła Miki i Towarzyszy, męczenników.
3. We wtorek – 2.02 – przypada święto Ofiarowania Pańskiego, tzw. Matki Bożej Gromnicznej. Jest to zarazem Dzień Życia Konsekrowanego. Składka w tym dniu przeznaczona jest na zakony kontemplacyjne. Msze święte w naszym kościele będą o godz. 7.00, 16.00 i 18.00. Poświęcenie Gromnic na każdej mszy.
4. W tym tygodniu przypadają pierwszy czwartek, pierwszy piątek i pierwsza sobota miesiąca lutego. W czwartek za wstawiennictwem świętego Jana Pawła II modlimy się za powołanych do kapłaństwa i życia konsekrowanego i o nowe, święte i liczne powołania do służby Bożej, zwłaszcza z naszej parafii. Zapraszamy na mszę świętą i nowennę do świętego Jana Pawła II. Początek o godz. 17.00. W piątek czcimy Najświętsze Serce Pana Jezusa. Spowiedź święta codziennie pól godziny przed każdą mszą świętą. W sobotę oddajemy cześć Niepokalanemu Sercu Najświętszej Maryi Panny. Na mszę świętą i nabożeństwo różańcowe zapraszamy wszystkie Róże Różańcowe. Modlitwę różańca świętego poprowadzi Róża Matki Bożej Inwałdzkiej i w intencji jej członków będzie odprawiona msza święta.
5. W ubiegłą niedzielę, do puszek przed kościołem, na poszkodowanych przez trzęsienie ziemi w Chorwacji, zebraliśmy 4 tys. 151 zł i 98 gr. Składamy wielkie podziękowanie za ten ofiarny dar waszych serc – Bóg zapłać.