Ogłoszenia Parafialne

4 NIEDZIELA ADWENTU

20 GRUDNIA 2020r.

 
1. Składka dzisiejsza przeznaczona jest na remont kościoła. Za wszystkie ofiary składamy serdeczne podziękowanie – Bóg zapłać.
2. Przypominamy, że w naszym kościele obowiązuje limit osób mogących uczestniczyć równocześnie w nabożeństwach, jest to 1 osoba na 15 m2, co daje 35 osób. W kościele przebywamy z zasłoniętymi ustami i nosem.
3. Zapraszamy na nieszpory niedzielne, dzisiaj na godz. 16.30.
4. Spowiedź święta, codziennie pól godziny przed każdą mszą.
5. W czwartek – 24.12 – Wigilia Bożego Narodzenia. O godz. 7.00 będzie odprawiona msza święta w intencji wszystkich zmarłych w tym roku parafian. Nie będzie mszy świętej wieczornej. Pasterka tradycyjnie o godz. 24.00. Wigilijny post od pokarmów mięsnych jest postem zwyczajowym.
6. W piątek – 25.12 – Uroczystość Bożego Narodzenia. Msze święte będą odprawiane w porządku niedzielnym i dodat-kowo o godz. 15.00. O godz. 16.30 uroczyste nieszpory świąteczne. Z racji uroczystości w tym dniu nie obowiązuje nas post od pokarmów mięsnych.
7. W sobotę – 26.12 – Święto św. Szczepana, pierwszego męczennika. Msze święte odprawiane będą w porządku niedziel-nym oraz dodatkowo o godz. 15.00, 17.00. O godz. 16.30 uroczyste nieszpory świąteczne. Na mszy świętej o godz. 11.00 – tradycyjne poświęcenie owsa.
8. W przyszłą niedzielę – 27.12 – przypada święto Świętej Rodziny: Jezusa, Maryi i Józefa.
9. Wspólnocie „Przemiana” bardzo serdecznie dziękujemy za przygotowanie świątecznych upominków z życzeniami dla chorych i starszych naszych parafian.
10. Pod chórem można nabyć świece „Caritas” i opłatki na stół wigilijny.