Ogłoszenia Parafialne

OGŁOSZENIA PARAFIALNE – NIEDZIELA ROCZNICY POŚWIĘCENIA KOŚCIOŁA WŁASNEGO

25 PAŹDZIERNIKA 2020r.

 
1. Przypominamy, że w kościele obowiązuje zasłanianie maseczką nosa i ust, a na nabożeństwach i mszach świętych jednocześnie może przebywać 70 osób. Limit ten obowiązuje także na pogrzebach i ślubach. Prosimy o bezwzględne przestrzeganie tych zasad. Zgodnie z zapowiedzią przed kościołem, młodzież z naszej szkoły zbiera ofiary na działalność misyjną ks. Krzysztofa Dybała.
2. Liturgiczne obchody tygodnia:
– w środę 28.10 – święto świętych Apostołów Szymona i Judy Tadeusza
3. W sobotę – 31.10 – od godz. 8.30 odwiedziny chorych i starszych parafian. Prosimy zgłaszać ich u Pana Kościelnego w zakrystii.
4. W niedzielę – 1.11 – Uroczystość Wszystkich Świętych. Msze święte o godz. 7.00; 9.00 i 11.00. Po południu w kościele o godz. 14.00 uroczyste nieszpory, po nich nabożeństwo za zmarłych i ok. godz. 15.00 msza święta. Proce-sji z modlitwą za zmarłych na cmentarzu, zgodnie z zarządzeniem księdza biskupa Romana Pindla, nie będzie. W tym dniu nie będzie także mszy świętej wieczornej o godz. 18.00.
5. W poniedziałek – 2.11 – Wspomnienie Wszystkich Wiernych Zmarłych. Msze święte o godz. 7.00, 8.00, 16.00 i 18.00. Nie będzie procesji na cmentarzu przykościelnym.
6. Przypominamy, że po mszach świętych w kancelarii parafialnej przyjmujemy na wypominki roczne i jednorazowe za naszych bliskich zmarłych.
7. Składamy serdeczne podziękowanie za złożone przez Was w ubiegłą niedzielę ofiary na remont kościoła.
8. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej. Pod chórem znajdziemy: Niedzielę, Gościa Niedzielnego i Zbójecką Panią.