Ogłoszenia Parafialne

OGŁOSZENIA PARAFIALNE – 15 NIEDZIELA ZWYKŁA

12 LIPCA 2020r.

1. Nasza wspólnota parafialna przeżywa dziś uroczystość odpustową ku czci Najświętszej Maryi Panny z Góry Karmel – Matki Bożej Szkaplerznej. Serdecznie witam księdza Bogusława Kastelika, ojca duchownego Krakowskiego Seminarium Duchownego. Ksiądz Bogusław wygłosi nam kazania odpustowe i przewodniczyć będzie sumie odpustowej. Życzymy Mu obfitości łask bożych i opieki Matki Bożej Inwałdzkiej.

2. Liturgiczne obchody tygodnia:
– w poniedziałek – 13.07 – wspomnienie świętych pustelników Andrzeja Świerada i Benedykta,
– w środę – 15.07 – wspomnienie świętego Bonawentury, biskupa, doktora kościoła,
– W czwartek – 16.07 – wspomnienie Najświętszej Maryi Panny z Góry Karmel.

3. W poniedziałek – 13.07 – kolejne Nabożeństwo Fatimskie, Tradycyjnie rozpoczniemy odśpiewaniem Godzinek ku czci Niepokalanego Poczęcia Najświętszej Maryi Panny o godz. 18.00, potem różaniec, msza święta z kazaniem i procesja eucharystyczna, Wszystkich serdecznie zapraszam. Proszę aby osoby odpowiedzialne podjęły swoje posługi podczas procesji. Zapraszam dzieci w strojach pierwszokomunijnych i do sypania kwiatków. Przypominam o konieczności założenia maseczek w czasie procesji.

4. Tydzień temu zwróciłem się do Was z apelem o ufundowanie okien do kościoła. I znowu się na Was nie zawiodłem i znowu zaskoczyliście mnie pozytywnie. Wszystkie okna są już ufundowane, za co bardzo serdecznie tym osobom dziękuję – Bóg zapłać.

5. Za tydzień – trzecia niedziela miesiąca lipca, tradycyjnie składka w tym dniu przeznaczona będzie na remont kościoła. Już teraz dziękuję za wszystkie ofiary, które łożycie – Bóg zapłać.