Ogłoszenia Parafialne

OGŁOSZENIA PARAFIALNE – 13 NIEDZIELA ZWYKŁA

28 CZERWCA 2020r.

 
1. Zapraszamy na nabożeństwo czerwcowe ku czci Najświętszego Serca Pana Jezusa, dzisiaj na godz. 17.30 oraz w poniedziałek i we wtorek po wieczornej mszy świętej.

2. Liturgiczne obchody tygodnia:
– w poniedziałek – 29.06 – uroczystość świętych Apostołów Piotra i Pawła,
– w piątek – 3.07 – święto świętego Tomasza, apostoła.

3. W miniony piątek dzieci i młodzież zakończyli rok szkolny i rozpoczęli wakacje. Nauczycielom i katechetom dziękujemy za wysiłek i trud, jaki włożyli w kształtowanie intelektualne i duchowe dzieci i młodzież z naszej parafii. Życzymy Im wszystkiego, co daje radość, szczęście, satysfakcję i codzienny uśmiech; uczniom udanego, pełnego ciekawych wydarzeń i bezpiecznego wakacyjnego odpoczynku.

4. W okresie wakacyjnym, czyli od 1 lipca do 31 sierpnia msze święte w tygodniu będą odprawiane w poniedziałek, wtorek, czwartek, piątek i w sobotę o godz. 7.00, w środę o godz. 18.00 i w pierwszy czwartek i piątek dodatkowo o godz. 18.00; w niedzielę nie będzie mszy świętej wieczornej o godz. 18.00. Kancelaria parafialna w tym okresie będzie czynna w poniedziałek i czwartek po mszy świętej porannej i w środę po mszy świętej wieczornej.

5. W tym tygodniu przypadają pierwszy czwartek, piątek i sobota miesiąca lipca. W czwartek modlimy sie o nowe powołania kapłańskie i zakonne, zwłaszcza z naszej parafii, w piątek oddajemy cześć Najświętszemu Sercu Pana Jezusa, a w sobotę Niepokalanemu Sercu Najświętszej Maryi Panny. W sobotę na mszę świętą o godz. 7.00 zapraszam Róże Różańcowe. Msza święta będzie odprawiona w intencji Róży św. Jana Kantego i ona poprowadzi nabożeństwo różańcowe. Spowiedź święta codziennie pół godziny przed mszą świętą i w piątek dodatkowo od godz. 17.00.

6. W przyszłą niedzielę na mszy św. o godz. 11.00 dzieci z klas czwartych będą przeżywać rocznicę Pierwszej Komunii Świętej.

7. Składamy serdeczne podziękowanie za złożone przez Was w ubiegłą niedzielę ofiary na remont kościoła.