Ogłoszenia Parafialne

OGŁOSZENIA PARAFIALNE – VI NIEDZIELA WIELKANOCNA

17 MAJA 2020r.

1. Składka dzisiejsza przeznaczona jest na remont kościoła. Serdecznie dziękujemy za wszystkie ofiary, które złożycie – Bóg zapłać. Można je składać w kościele, kancelarii lub wpłacać na konto remontowe parafii.

2. Od dzisiaj w naszym kościele równocześnie może przebywać na mszach świętych i innych nabożeństwach 55 osób. Prosimy o przestrzeganie tego nakazu i o zachowywanie w kościele bezpiecznej odległości.

3. W poniedziałek, wtorek i środę przypadają Dni Modlitw o urodzaje, tzw. Dni Krzyżowe. Na mszach świętych o godz. 7.00 będziemy modlić się o urodzaje, o uświęcenie ludzkiej pracy i za głodujących. Z racji ograniczeń związanych z epidemią modlitwy odmówimy po mszy świętej w kościele.

4. W poniedziałek – 18.05 – przypada setna rocznica urodzin świętego Jana Pawła II, a w piątek – 22.05 – 25. rocznica Jego pobytu w naszej diecezji. W tym dniu rozpoczynamy również nowennę przed uroczystością Zesłania Ducha Świętego.

5. W czwartek – 21.05 – wspomnienie św. Jana Nepomucena, kapłana i męczennika.