Ogłoszenia Parafialne

OGŁOSZENIA PARAFIALNE – NIEDZIELA MIŁOSIERDZIA BOŻEGO

19 KWIETNIA 2020r.

1. Składka dzisiejsza przeznaczona jest na remont kościoła. Ofiary można składać w kościele, kancelarii lub wpłacać na remontowe konto parafialne z dopiskiem „na remont kościoła”. Za wszystkie ofiary składamy serdeczne podziękowanie – Bóg zapłać.

2. Dzisiaj o godz. 15.00 nabożeństwo do Bożego Miłosierdzia – zapraszamy do udziału w nim za pośrednictwem bezpośredniej transmisji na parafialnej stronie internetowej.

3. Liturgiczne obchody tygodnia:
– we czwartek – 23.04 – uroczystość św. Wojciecha, biskupa i męczennika patrona Polski,
– w sobotę – 25.04 – święto św. Marka, ewangelisty.

4. Od najbliższej środy powracamy do nabożeństw do Matki Bożej Inwałdzkiej, początek o godz. 18.00. Zgodnie z zapowiedzią, od poniedziałku tj. 20.04. na mszach świętych w naszym kościele może być równocześnie 40 osób. prosimy, aby dostosować się do tego rozporządzenia. Z racji limitu osób, prosimy o korzystanie z transmisji na stronie internetowej parafii.

5. Składamy wielkie podziękowanie wszystkim, którzy w ubiegłą niedzielę i przez cały tydzień złożyli niedzielną składkę w kościele lub wpłacając na konto parafialne – Bóg zapłać.