Ogłoszenia Parafialne

OGŁOSZENIA PARAFIALNE – NIEDZIELA WIELKANOCNA

12 KWIETNIA 2020r.

1. Przeżywamy Oktawę Uroczystości Zmartwychwstania Pańskiego. Przypominamy, że dzisiaj są dodatkowe msze święte o godz. 14.00, 16.00 i 18.00. Jednocześnie zachęcamy do uczestniczenia we mszy świętej przez media lub naszą stronę internetową. Nadal obowiązuje limit osób mogących równocześnie być na nabożeństwie.

2. W piątek – 17.04 – trzeci piątek miesiąca, oddajemy cześć Bożemu Miłosierdziu.

3. W niedzielę – 19.04 – będziemy obchodzić Święto Bożego Miłosierdzia i rozpoczniemy obchody Tygodnia Miłosierdzia. O godz. 15.00 nabożeństwo do Bożego Miłosierdzia – zapraszamy do udziału w nim poprzez transmisję na stronie internetowej parafii.

4. Wszystkim, którzy w tym tygodniu, bezpośrednio w kancelarii, w kościele lub na konto parafialne złożyli składkę niedzielną, składamy serdeczne podziękowanie. Jak zwykle zaskoczyliście pozytywnie swoją hojnością. Dziękujemy za ofiary, które składaliście przez cały Wielki Post na kwiaty. Za tydzień przypada składka remontowa. Pomimo trudnej sytuacji w kraju spowodowanej epidemią koronawirusa prace przy kościele prowadzone są cały czas, co pociąga za sobą stałe koszty. Ofiarę na remont kościoła można złożyć w kancelarii, w zakrystii lub przesłać na parafialne konto remontowe nr 42 1020 1433 0000 1502 0036 4927 z dopiskiem – na remont kościoła. Już teraz składam podziękowanie za ofiary, które złożycie.