Rekolekcje online dla młodzieży

Ruszają diecezjalne rekolekcje wielkopostne online dla młodzieży. Cykl internetowych spotkań opiera się na Kursie „ID – Moja tożsamość”, który przygotował ks. dr Przemysław Sawa wraz z zespołem ze Szkoły Ewangelizacji Cyryl i Metody w Bielsku-Białej. „To droga podążania do odkrycia swej pełnej tożsamości” – zachęca misjonarz miłosierdzia diecezji bielsko-żywieckiej.

#6 REKOLEKCJE DLA MŁODZIEŻY: PYTANIA MŁODZIEŻY DO KS. PRZEMYSŁAWA SAWY

#5 REKOLEKCJE DLA MŁODZIEŻY: BUDOWAĆ RELACJE

#4 REKOLEKCJE DLA MŁODZIEŻY: DUCH ŚWIĘTY PRZYJACIEL I LUDZCY PRZYJACIELE

Do pobrania: 5 temat

#3 REKOLEKCJE DLA MŁODZIEŻY: SZATA TOŻSAMOŚCI

#2 REKOLEKCJE DLA MŁODZIEŻY: UTRACONA TOŻSAMOŚĆ

#1 REKOLEKCJE DLA MŁODZIEŻY: KIM JESTEM ?

Do pobrania: 1 temat

#0 REKOLEKCJE DLA MŁODZIEŻY: WPROWADZENIE

Do pobrania: WPROWADZENIE

Wpis będzie systematycznie aktualizowany o nowe nauki rekolekcyjne.