Ogłoszenia Parafialne

OGŁOSZENIA PARAFIALNE – ŚWIĘTO OFIAROWANIA PAŃSKIEGO

2 LUTEGO 2020r.

  1. Zapraszamy na nieszpory niedzielne, dzisiaj na godz. 16.30.
  2. Liturgiczne obchody tygodnia:

– w poniedziałek – 3.02 – wspomnienie św. Błażeja, biskupa i męczennika,

– w środę – 5.02 – wspomnienie św. Agaty, dziewicy i męczennicy,

– w czwartek – 6.02 – wspomnienie świętych męczenników: Pawła Miki i Towarzyszy.

  1. W tym tygodniu przypadają pierwszy czwartek i pierwszy piątek miesiąca. W czwartek, na mszy świętej o godz. 17.00, będziemy modlić się o nowe powołania kapłańskie i zakonne, zwłaszcza z naszej parafii. Do wspólnej modlitwy zapraszamy wszystkich, zwłaszcza rodziny naszych księży rodaków. Spowiedź święta codziennie pół godziny przed każdą mszą świętą, w piątek dodatkowo od godz.15.30.
  2. Serdecznie dziękujemy naszym strażakom z OSP Inwałd za wtorkową pomoc przy rusztowaniu na kościele.