Ogłoszenia Parafialne

OGŁOSZENIA PARAFIALNE – 3 NIEDZIELA ZWYKŁA

26 STYCZNIA 2019r.

1. Zapraszamy na nieszpory kolędowe, dzisiaj na godz. 16.30.

2.Liturgiczne obchody tygodnia:
– we wtorek – 28.01 – wspomnienie św. Tomasza z Akwinu, kapłana i doktora Kościoła
– w piątek – 31.01 – wspomnienie św. Jana Bosko, kapłana.

3. W tym tygodniu przypada pierwsza sobota miesiąca lutego. Na mszę świętą z kazaniem i nabożeństwo różańcowe, na godz. 7.00, zapraszamy wszystkie Róże Różańcowe. Modlitwę różańcową poprowadzi Róża Matki Bożej Inwałdzkiej. W intencji członków tej róży będzie odprawiona msza święta.

4. W przyszłą niedzielę – 2.02 – przypada święto Ofiarowania Pańskiego, tzw. Matki Bożej Gromnicznej. Poświęcenie Gromnic na każdej mszy świętej.

5. Składamy serdeczne „Bóg zapłać” za wszystkie ofiary, które złożyliście w ubiegłą niedzielę na remont kościoła. Jak widać ekipa remontowa już pracuje, jako że pogoda nam sprzyja. Obecnie odbijany jest cały tynk ze ścian kościoła od dachu aż po ziemię. Będzie on również zbijany z wieży kościelnej i z fasady głównej. Następnie cegły będą czyszczone metodą piaskowania.

6. Wczoraj zakończyliśmy tegoroczną wizytę duszpasterską tzw. kolędę. Dziękujemy wszystkim parafianom za życzliwe przyjęcie, słowa podnoszące na duchu, pełne chrześcijańskiej miłości. Dziękujemy za wszystkie uwagi i cenne spostrzeżenia, które pomogą w dobrym funkcjonowaniu naszej parafii. Zapewniamy o modlitwie w intencji rodzin, które nas przyjęły w czasie kolędy; w intencji problemów, które poznaliśmy w czasie kolędowych rozmów. Dziękujemy za ofiary pieniężne, które otrzymaliśmy i za wszystkie poczęstunki. Wszystkim Wam serdeczne „Bóg zapłać”.