Ogłoszenia Parafialne

OGŁOSZENIA PARAFIALNE – UROCZYSTOŚĆ JEZUSA CHRYSTUSA
KRÓLA WSZECHŚWIATA
24 LISTOPADA 2019r.

1. Zapraszamy na nieszpory świąteczne ku czci Jezusa Chrystusa Króla Wszechświata, dzisiaj na godz. 16.30.
2. Liturgiczne obchody tygodnia:
– w sobotę – 30.11 – święto św. Andrzeja, apostoła
3. Są jeszcze wolne intencje mszalne na pierwsze półrocze roku 2020. Można je rezerwować po mszach świętych w kancelarii parafialnej.
4. Jak zapowiadaliśmy, Pan Organista, od dzisiaj pod chórem rozprowadza opłatki wigilijne. Niech złożona przy tej okazji ofiara będzie wyrazem naszej wdzięczności Panu Jakubowi za jego całoroczną pracę.
5. W sobotę – 30.11 – comiesięczny objazd chorych i starszych naszych parafian z posługą sakramentalną. Początek o godz. 8.30. Chorych i starszych prosimy zgłaszać w zakrystii u Pana Kościelnego.
6. W przyszłą niedzielę – 1.12 – z racji pierwszej niedzieli grudnia, wszystkie dzieci zapraszamy na specjalną mszę świętą, na godz. 11.00.Zachęcamy do udziału w rozwiązywaniu comiesięcznej zagadki o świętych. Kolejną znajdziecie w dzisiejszej „Zbójeckiej Pani”.
7. Również od przyszłej niedzieli młodzież oazowa i ministranci będą rozprowadzać pod chórem świece Wigilijnego Dzieła Pomocy Potrzebującym tzw. świece Caritas. Jak zwykle zebrane przy tej okazji ofiary będą przeznaczone na potrzeby mniej zamożnych osób z naszej parafii.
8. Prosimy o posprzątanie grobów na cmentarzu. Do boksów wrzucamy tylko odpady zielone tzn. liście, zwiędłe kwiaty, natomiast szkło i plastiki do kontenerów.
9. Składamy serdeczne „Bóg zapłać” za wszystkie ofiary, które złożyliście w ubiegłą niedzielę na remont kościoła.
10. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej. Pod chórem znajdziemy „Niedzielę”, „Gościa Niedzielnego”, „Źródło” i naszą „Zbójecką Panią”, a w niej wkładka biblijna i dodatek dziecięcy z zagadką.
11. Pani Sołtys oraz Wiejski Dom Kultury w Inwałdzie zapraszają dzieci z Inwałdu wraz z opiekunami na mikołajkowe przedstawienie pt. „Święta pod gwiazdami” w wykonaniu Teatru URWIS z Krakowa. 45-minutowy spektakl odbędzie się 4.12 br. o godz. 17.30 w Domu Kultury. Po spektaklu przewidziane jest spotkanie ze św. Mikołajem. Impreza jest bezpłatna, jednak ze względu na ograniczoną ilość miejsc, wymaga wcześniejszej rezerwacji. Szczegóły na plakatach.