Ogłoszenia Parafialne

OGŁOSZENIA PARAFIALNE – 32 NIEDZIELA ZWYKŁA

10 LISTOPADA 2019r.

1. Serdecznie witamy w naszej wspólnocie parafialnej Siostry Franciszkanki z Lasek. Jak zapowiadaliśmy tydzień temu, siostry podzielą się z nami świadectwem pracy misyjnej w Indiach i Rwandzie. A po mszy św. przed kościołem będą rozprowadzać kalendarze, z których ofiary będą przeznaczone na potrzeby ich pracy misyjnej.

2. Zapraszam jeszcze dzisiaj na modlitwę różańcową za zmarłych polecanych w wypominkach jednorazowych, na godz. 16.30.

3. Liturgiczne obchody tygodnia:
– w poniedziałek – 11.11 – wspomnienie św. Marcina z Tours, biskupa i 101 rocznica odzyskania przez Polskę niepodległości
– we wtorek – 12.11 – wspomnienie św. Jozafata, biskupa i męczennika
– w środę – 13.11 – wspomnienie św. Benedykta, Jana, Mateusza, Izaaka i Krystyna, pierwszych męczenników Polski
– w czwartek – 14.11 – wspomnienie św. Elżbiety Węgierskiej.

4. We wtorek – 12.11 – w kościele, o godz. 17.00 odbędzie się spotkanie rodziców dzieci pierwszokomunijnych. Obecność przynajmniej jednego rodzica obowiązkowa.

5. W piątek – 15.11 – z racji trzeciego piątku miesiąca listopada, oddajemy cześć Bożemu Miłosierdziu. Zapraszamy wszystkich na mszę świętą z kazaniem i nabożeństwo ku czci Bożego Miłosierdzia. Początek o godz. 17.00.

6. Od przyszłej niedzieli – 17.11 – będziemy przyjmować rezerwacje intencji mszalnych na pierwsze półrocze roku 2020. W niedziele po mszach św. przedpołudniowych będziemy przyjmować intencje za żywych, a od poniedziałku za zmarłych. W poniedziałek – 18.11 – kancelaria będzie czynna od godz. 15.00, a w kolejne dni po mszach świętych. Przypominamy o mszach św. zbiorowych w ramach nabożeństwa do Matki Bożej Inwałdzkiej.

7. Również w przyszłą niedzielę z racji trzeciej niedzieli miesiąca składka będzie przeznaczona na remont kościoła. Już teraz składamy serdeczne podziękowanie za wszystkie ofiary, które złożycie.