Ogłoszenia Parafialne

OGŁOSZENIA PARAFIALNE – 28 NIEDZIELA ZWYKŁA

13 PAŹDZIERNIKA 2019r.

  1. W całej Polsce przeżywamy dziś 19. Dzień Papieski pod hasłem „Wstańcie, chodźmy”. Jak zapowiadaliśmy, młodzież po mszach świętych będzie zbierać ofiary na fundusz stypendialny dla uzdolnionych dzieci i młodzieży. Również dzisiaj przeżywamy ostatnią w tym roku „Fatimę”. Początek tradycyjnie o godz. 18.00. Wszystkich serdecznie zapraszamy.
  2. Liturgiczne obchody tygodnia:

– we wtorek – 15.10 – wspomnienie św. Teresy od Jezusa, dziewicy i doktora Kościoła

– w środę – 16.10 – wspomnienie św. Jadwigi Śląskiej

– w czwartek – 17.10 – wspomnienie św. Ignacego Antiocheńskiego, biskupa i męczennika

– w piątek – 18.10 – święto św. Łukasza, ewangelisty.

  1. Zachęcamy do udziału w październikowych nabożeństwach różańcowych, odprawiamy je codziennie o godz. 17.30.
  2. W poniedziałek – 14.10 – będziemy obchodzić Dzień Edukacji Narodowej. Z tej okazji wszystkim naszym nauczycielom życzymy niegasnącej wiary w sens uczenia się i nauczania innych, życiowego rozwoju, otwartości wobec trudności, pogody ducha, optymizmu w każdym dniu oraz wdzięcznej pamięci uczniów. Niech Waszej pracy towarzyszy przekonanie, że tworzycie przyszłość i nadajecie jej lepszy kształt. Niech Pan Bóg Wam we wszystkim błogosławi.
  3. W piątek – 18.10 – trzeci piątek miesiąca – zapraszamy wszystkich na mszę świętą z kazaniem i na nabożeństwo ku czci Bożego Miłosierdzia. Początek o godz. 18.00.
  4. W przyszłą niedzielę – 20.10 – trzecią niedzielę miesiąca października, składka przeznaczona będzie na remont kościoła. Za wszystkie ofiary, które złożycie, już teraz składam serdeczne „Bóg zapłać”.
  5. Również od przyszłej niedzieli młodzież oazowa z naszej parafii, po mszach świętych będzie rozprowadzać znicze. Dochód ze sprzedaży przeznaczą na swój wyjazd rekolekcyjny.