Ogłoszenia Parafialne

OGŁOSZENIA PARAFIALNE – 27 NIEDZIELA ZWYKŁA

6 PAŹDZIERNIKA 2019r.

1. Liturgiczne obchody tygodnia:
– w poniedziałek – 7.10 – wspomnienie Najświętszej Maryi Panny Różańcowej

2. We wtorek rozpoczęliśmy nabożeństwa różańcowe, które odprawiamy codziennie o godz. 17.30. Zapraszamy na nie wszystkich: dzieci, młodzież i dorosłych. Niech udział w tych tradycyjnych nabożeństw będzie wyrazem naszej wiary w Boga i miłości do Jego Matki.

3. We wtorek – 08.10 – odbędzie się spotkanie rodziców dzieci przygotowujących się do przyjęcia Pierwszej Komunii Świętej. Początek spotkania o godz. 18.00 w kościele. Obecność przynajmniej jednego z rodziców obowiązkowa.

4. W przyszłą niedzielę – 13.10 – będziemy przeżywać ostatnie w tym roku Nabożeństwo Fatimskie. Tradycyjnie rozpoczniemy Godzinkami ku czci Najświętszej Maryi Panny o godz. 18.00. Serdecznie prosimy o podjęcie posług na mszy świętej i procesji, zapraszamy dzieci do sypania kwiatów. Nie będzie wtedy nabożeństwa różańcowego o godz. 17.30. Również w tym dniu, w całej Polsce będziemy obchodzić 19. Dzień Papieski, pod hasłem: „Wstańcie, chodźmy”. Po mszach świętych młodzież będzie zbierać do puszek dobrowolne ofiary na fundusz stypendialny dla uzdolnionej młodzieży. Waszej życzliwości i otwartości serca polecamy tę inicjatywę.

5. Parafianom, którzy zakupili do kościoła chodnik, (rozłożony przez środek kościoła), składamy serdeczne „Bóg zapłać”.