Ogłoszenia Parafialne

OGŁOSZENIA PARAFIALNE – 24 NIEDZIELA ZWYKŁA

15 WRZEŚNIA 2019r.

1. Dzisiejsza składka przeznaczona jest na remont kościoła. Za wszystkie ofiary, które złożycie, składamy serdeczne „Bóg zapłać”.

2. Zapraszamy na nieszpory niedzielne, dzisiaj na godz. 17.30.

3. Liturgiczne obchody tygodnia:
– w poniedziałek – 16.09 – wspomnienie św. męczenników: Korneliusza, papieża i Cyryla, biskupa
– w środę – 18.09 – święto św. Stanisława Kostki, zakonnika, patrona Polski
– w piątek – 20.09 – wspomnienie św. Męczenników Koreańskich
– w sobotę – 21.09 – święto św. Mateusza, Apostoła i Ewangelisty.

4. W piątek – 20.09 – z racji trzeciego piątku miesiąca, zapraszamy na mszę świętą ku czci Bożego Miłosierdzia i na nabożeństwo. Początek o godz. 18.00. W tym dniu, wyjątkowo nie będzie czynna kancelaria parafialna.

5. Składamy serdeczne podziękowania wszystkim, dzięki którym mogliśmy przeżyć w sposób godny parafialny odpust ku czci Narodzenia Najświętszej Maryi Panny i nabożeństwo Fatimskie. Podziękowania kierujemy do Służby Kościelnej, Służby Liturgicznej, górników i strażaków, pań i panów, którzy nieśli sztandary, feretrony i świece; dzieci, które niosły poduszki i sypały kwiaty. Dziękujemy bardzo gorąco parafianom, którzy ofiarowali kwiaty do kościoła na odpust i na fatimę.

6. Przypominamy, że trwają zapisy na XII Diecezjalną Pielgrzymkę Małżeństw i Rodzin do Kalwarii Zebrzydowskiej, która odbędzie się 28.09. Prosimy zgłaszać się do Pana Kościelnego. Koszt wyjazdu 10 zł.