Ogłoszenia Parafialne

OGŁOSZENIA PARAFIALNE – 20 NIEDZIELA ZWYKŁA

18 SIERPNIA 2019r.


1. Składka dzisiejsza jest przeznaczona na remont kościoła. Za wszystkie ofiary składamy serdeczne „Bóg zapłać”

2. Liturgiczne obchody tygodnia:
– We wtorek 20.08 – wspomnienie św. Bernarda, opata i doktora Kościoła
– w środę 21.08 – wspomnienie św. Piusa X, papieża
– w czwartek 22.08 – wspomnienie NMP Królowej
– w sobotę 24.08 – Święto św. Bartłomieja, apostoła

3. Składamy serdeczne podziękowania wszystkim, którzy soją posługą przyczynili się do godnego przeżycia przez nas wszystkich Nabożeństwa Fatimskiego. Dziękujemy rodzinie, która ufundowała kwiaty; paniom i panom, którzy nieśli feretrony i sztandary, paniom ze świecami i dzieciom, które niosły poduszki i sypały kwiaty; strażakom i górnikom, panu kościelnemu i organiście; służbie liturgicznej

4. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej. Jest do nabycia „Gość niedzielny” i „ Źródło”.