Ogłoszenia Parafialne

OGŁOSZENIA PARAFIALNE – 18 NIEDZIELA ZWYKŁA

4 SIERPNIA 2019r.

  1. Liturgiczne obchody tygodnia:

– we wtorek 6.08 – Święto Przemienienia Pańskiego

– w czwartek 8.08 – wspomnienie św. Dominika, prezbitera

– w piątek 9.08 – Święto sw. Teresy Benedykty od Krzyża (Edyty Stein), dziewicy i męczennicy, patronki Europy

– w sobotę 10.08 – Święto św. Wawrzyńca, diakona i męczennika

2. We wtorek 6.08 z parafii św. Stanisława w Andrychowie na Osiedlu wyruszy 33. Piesza Pielgrzymka Dekanatu Andrychowskiego na Jasną Górę. Początek Mszą sw. O 7.00. Do Częstochowy dotrze 11.08. W tym dniu o godz. 13.30 na wałach jasnogórskich będzie odprawiona Msza św. pod przewodnictwem Ks. Biskupa Piotra Gregera na zakończenie pielgrzymki. Wszystkich pątników, zwłaszcza z naszej parafii polecajmy w modlitwach Panu Bogu i Matce Najświętszej.

3. Koło przyjaciół Radia Maryja zaprasza członków i sympatyków na Mszę św. i różaniec w sobotę 10 sierpnia na godz. 7.00

4. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej. Jest do nabycia „Gość niedzielny” i „ Źródło”.