Ogłoszenia Parafialne

OGŁOSZENIA PARAFIALNE – 14 NIEDZIELA ZWYKŁA

7 LIPCA 2019r.


1. Zapraszam dzisiaj na Dekanalny Dzień Chorych. Od godz. 14.00 – spowiedź święta, o godz. 15.00 – msza święta z udzieleniem sakramentu namaszczenia chorych i specjalnym błogosławieństwem Najświętszym Sakramentem. Po mszy świętej spotkanie przy stole biesiadnym. Zapraszam wszystkie osoby nie tylko chore ale także w podeszłym wieku. Prosimy bliskich, sąsiadów lub znajomych o pomoc w dotarciu tych osób do kościoła.

2. Przypominam, że msze święte są odprawiane i kancelaria parafialna czynna jest w porządku wakacyjnym.

3. W sobotę – 13.07 – Nabożeństwo Fatimskie. Zapraszam wszystkich, rozpoczniemy tradycyjnie o godzinie 18.00 odśpiewamy Godzinki o Niepokalanym Poczęciu Najświętszej Maryi Panny.. Proszę osoby odpowiedzialne o podjęcie swoich posług w czasie nabożeństwa, mszy świętej i procesji. Zapraszam dzieci do sypania kwiatków.

4. W przyszłą niedzielę – 14.07 – będziemy przeżywać odpust parafialny ku czci Matki Bożej z góry Karmel, czyli Szkaplerznej. Sumę odpustową o godz. 11.30 odprawi i kazanie wygłosi ks. Ariel Stąparek, którego pamiętamy z zeszłorocznych nabożeństw fatimskich. Serdecznie wszystkich zapraszam. Proszę o podjęcie posług w czasie mszy świętej i procesji. Proszę aby przyszły dzieci do sypania kwiatków.