Ogłoszenia Parafialne

OGŁOSZENIA PARAFIALNE – 13 NIEDZIELA ZWYKŁA

30 CZERWCA 2019r.

  1. Zapraszamy na nieszpory niedzielne i ostatnie nabożeństwo czerwcowe, dzisiaj na godz. 17.30.
  2. Liturgiczne obchody tygodnia:

– w środę – 3.07 – święto św. Tomasza, apostoła

– w sobotę – 6.07 – wspomnienie bł. Marii Teresy Ledóchowskiej, dziewicy

  1. W okresie wakacyjnym, czyli od 1 lipca do 31 sierpnia, msze święte w tygodniu będą odprawiane w poniedziałek, wtorek, czwartek, piątek i sobotę o godz. 7.00; w środę o godz. 18.00 i w pierwszy czwartek i piątek dodatkowo o godz. 18.00. W niedzielę nie będzie mszy świętej o godz. 18.00. Kancelaria parafialna będzie czynna w poniedziałek i czwartek rano po mszy świętej i w środę po mszy świętej wieczornej.
  2. W tym tygodniu przypadają pierwszy czwartek, piątek i sobota miesiąca lipca. Spowiedź święta codziennie pół godziny przed mszą świętą i w piątek od godz. 17.00. W sobotę o godz. 7.00 msza święta dla Róż Różańcowych w intencji członków Róży św. Jana Kantego. Róża ta poprowadzi również nabożeństwo różańcowe.
  3. W przyszłą niedzielę – 7.07 – będziemy przeżywać w naszej parafii Dekanalny Dzień Chorych. Na mszę świętą z udzieleniem sakramentu namaszczenia chorych i specjalnym błogosławieństwem na godz. 15.00 zapraszamy wszystkich chorych i starszych parafian. Od godz. 14.00 będzie możliwość skorzystania z sakramentu pokuty. Prosimy rodzinę, sąsiadów lub znajomych o pomoc chorym w dotarciu do kościoła. Po mszy świętej na placu przykościelnym będziemy wspólnie biesiadować przy kawie, herbacie i śpiewie. Wszystkich chorych i ich opiekunów już dzisiaj serdecznie zapraszamy na biesiadę.