Ogłoszenia Parafialne

OGŁOSZENIA PARAFIALNE – V NIEDZIELA WIELKANOCNA,

26 MAJA 2019r.

  1. Zapraszamy na ostatnie w tym roku nabożeństwa majowe, które odprawiamy codziennie o godz. 17.30.
  2. Liturgiczne obchody tygodnia:

– w środę – 29.05 – wspomnienie św. Urszuli Ledóchowskiej, dziewicy

– w czwartek – 30.05 – wspomnienie św. Jana Sarkandra, kapłana i męczennika, patrona naszej diecezji

– w piątek – 31.05 – święto Nawiedzenia NMP

– w sobotę – 1.06 – wspomnienie św. Justyna, męczennika

– w niedzielę – 2.06 – uroczystość Wniebowstąpienia Pańskiego.

  1. W najbliższy poniedziałek, wtorek i środę przypadają Dni Modlitw o Urodzaje, tzw. Dni Krzyżowe. Będziemy modlić się o urodzaje i o Boże błogosławieństwo w każdej ludzkiej pracy. Zapraszamy na msze święte i modlitwy na godz. 7.00.
  2. Od piątku – 31.05 – rozpoczynamy czas modlitewnej nowenny przed uroczystością Zesłania Ducha Świętego. Będzie on trwał do niedzieli – 9.06.
  3. W sobotę – 1.06 – z racji pierwszej soboty miesiąca, zapraszamy na godz. 7.00 Róże Różańcowe, na mszę świętą ku czci Niepokalanego Serca Najświętszej Maryi Panny i na nabożeństwo różańcowe, które poprowadzi Róża Matki Bożej Szkaplerznej. W intencji członków tej Róży będzie sprawowana msza święta. W tym dniu rozpoczynamy również nabożeństwa czerwcowe ku czci Najświętszego Serca Pana Jezusa. Będziemy je odprawiać codziennie po wieczornej mszy świętej. Wszystkich na te nabożeństwa serdecznie zapraszamy.
  4. We wtorek – 28.05 – na plebanii odbędzie się spotkanie Rady Parafialnej. Wszystkich członków rady serdecznie zapraszamy. Początek spotkania o godz. 19.00.
  5. Składamy serdeczne „Bóg zapłać” za wszystkie ofiary, które złożyliście w ubiegłą niedzielę na remont kościoła.