Ogłoszenia Parafialne

OGŁOSZENIA PARAFIALNE – V NIEDZIELA WIELKANOCNA,

19 MAJA 2019r.

  1. Składka dzisiejsza przeznaczona jest na remont kościoła. Za wszystkie ofiary, które złożycie składamy serdeczne „Bóg zapłać”.
  2. Zapraszamy dzisiaj na nabożeństwo majowe o godz. 17.30. Nabożeństwa te odprawiamy codziennie o godz. 17.30. Wszystkich: dzieci, młodzież i dorosłych na nie zapraszamy.
  3. Liturgiczne obchody tygodnia:

– we wtorek – 21.05 – wspomnienie św. Jana Nepomucena, kapłana i męczennika

– w piątek – 24.05 – wspomnienie NMP Wspomożycielki Wiernych

  1. W sobotę – 25.05 – od godz. 8.30, będziemy odwiedzać chorych i starszych naszych parafian z posługą sakramentalną. Prosimy zgłaszać ich w zakrystii u pana Kościelnego.
  2. Składamy gorące podziękowania wszystkim, którzy swoją pracą i posługą przyczynili się do godnego przeżycia przez nas pierwszego w tym roku nabożeństwa fatimskiego. „Bóg zapłać” panom Kościelnemu i Organiście, strażakom i górnikom, dzieciom pierwszokomunijnym i sypiącym kwiatki i ich rodzicom, pocztom sztandarowym, paniom i panom niosącym feretrony, sztandary i świece, dzieciom z poduszkami, służbie liturgicznej, pani Alicji, panom Karolowi i Mateuszowi.
  3. W przyszłą niedzielę – 26.05 – będziemy modlić się w intencji naszych matek z okazji ich święta.
  4. Wczoraj rozpoczęła się ogólnopolska akcja „Dar na Stulecie” dla uczczenia stulecia urodzin Karola Wojtyły – św. Jana Pawła II, które będziemy obchodzić 18 maja 2020 roku. Zachęcamy wszystkich do udziału w tym projekcie. Szczegółowe informacje na plakacie wywieszonym w gablocie przed kościołem.