Ogłoszenia Parafialne

OGŁOSZENIA PARAFIALNE – II NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU

17 MARCA 2019r.

 
1. Składka dzisiejsza przeznaczona jest na remont kościoła. Za wszystkie złożone przez was ofiary serdecznie dziękujemy „Bóg zapłać”.

2. Zachęcamy do uczestnictwa w nabożeństwach wielkopostnych. W piątki o godz. 16.30 Droga Krzyżowa dla dzieci, a po wieczornej mszy świętej dla starszych i młodzieży. W niedzielę o godz. 15.30 Droga Krzyżowa, a o godz. 16.00 nabożeństwo Gorzkich Żali z kazaniem pasyjnym.

3. We wtorek – 19.03 – uroczystość św. Józefa, oblubieńca Najświętszej Maryi Panny.

4. Wczoraj w naszej parafii odbył się Diecezjalny Dzień Skupienia Ruchu Światło Życie – Oazy Rodzin. Wszystkim, którzy swoją posługą
i zaangażowaniem przyczynili się do godnego przeżycia tego dnia składamy serdeczne podziękowanie. W sposób szczególny dziękujemy Dyrekcji i Pracownikom naszej szkoły za umożliwienie i pomoc w przygotowaniu w budynku szkoły poczęstunku dla wszystkich uczestników.

5. Pan grabarz prosi, aby posprzątać groby po ostatniej wichurze, bo w najbliższą środę będą wywożone śmieci z cmentarza.

6. W poniedziałek – 25.03 – przypada Uroczystość Zwiastowania Pańskiego. Jest to Dzień Świętości Życia. Już teraz zapraszamy na mszę świętą wieczorną, na której będzie można złożyć deklaracje Duchowej Adopcji Dziecka Nienarodzonego. Deklaracje wyłożone są na stoliku z gazetami pod chórem.

7. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej. Mamy do dyspozycji „Gościa Niedzielnego”, „Niedzielę”, „Źródło” i naszą „Zbójecką Panią”,
a w niej wkładka dla młodzieży.