Ogłoszenia Parafialne

OGŁOSZENIA PARAFIALNE – I NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU

10 MARCA 2019r.

 
1. W środę rozpoczęliśmy okres Wielkiego Postu, który ma być czasem naszego nawrócenia, refleksji nad naszym życiem. Ma on nas przygotować duchowo do godnego przeżycia świąt wielkanocnych – starajmy się dobrze wykorzystać ten czas bożych darów i łask.

2. Zapraszamy na nabożeństwa wielkopostne. W piątki o godz. 16.30 Droga Krzyżowa dla dzieci, po mszy świętej wieczornej dla młodzieży i dorosłych. W niedzielę o godz. 15.30 Droga Krzyżowa, a o godz. 16.00 Gorzkie Żale z kazaniem pasyjnym.

3. W parafii świętego Macieja w Andrychowie, do 31 marca, trwają zapisy na 7. Pieszą Pielgrzymkę Diecezji Bielsko – Żywieckiej do Sanktuarium Miłosierdzia Bożego i Sanktuarium Jana Pawła II w Krakowie Łagiewnikach. Pielgrzymka odbędzie się w dniach od 30 kwietnia do 3 maja 2019r. Zapisy w przyparafialnym kiosku Emaus.

4. W czwartek – 14.03 – spotkanie rodziców dzieci przygotowujących się do Pierwszej Komunii Świętej. Początek spotkania o godz. 17.00 w kościele. Obecność rodziców obowiązkowa.

5. W sobotę – 16.03 – w naszej parafii odbędzie się Diecezjalny Wielkopostny Dzień Wspólnoty Ruchu Domowego Kościoła – Oazy Rodzin. Szczegóły tego wydarzenia w dzisiejszej „Zbójeckiej Pani”. Wszystkich serdecznie zapraszamy.

6.Od dzisiaj rozpoczynają się zapisy na pielgrzymkę do Lwowa, która odbędzie się w dniach od 15 do 17 lipca 2019r. Szczegóły wyjazdu w dzisiejszej „Zbójeckiej Pani”. Zapisy u księdza wikarego.

7. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej. Mamy do dyspozycji „Gościa Niedzielnego”, „Niedzielę”, „Źródło” i naszą „Zbójecką Panią”, a w niej dodatek historyczny.