Ogłoszenia Parafialne

OGŁOSZENIA PARAFIALNE – VI NIEDZIELA ZWYKŁA

17 LUTEGO 2019r.

1. Składka dzisiejsza przeznaczona jest na remont kościoła. Za wszystkie ofiary, które złożycie składamy serdeczne „Bóg zapłać”.

2. Zapraszamy na nieszpory niedzielne, dzisiaj na godz. 16.30.

3. Liturgiczne obchody tygodnia:
– w piątek – 22.02 – święto Katedry św. Piotra, apostoła.

4. Miesięczny objazd chorych, wyjątkowo będzie w pierwszą sobotę marca tj. 2.03, od godz. 8.30.

5. Są jeszcze wolne miejsca na pielgrzymkę do Lourdes. Chętnych prosimy o zgłaszanie się do księdza proboszcza. Zapisy do 3 marca. Szczegóły pielgrzymki w gablocie przed kościołem, na stronie internetowej parafii i w dzisiejszej Zbójeckiej Pani.

6. W piątek 22.02 w kościele św. Macieja w Andrychowie odbędzie się kolejne spotkanie „Kościoła Młodych”, początek o godzinie 18.00. Zapraszamy młodzież naszej parafii, obowiązkowo w tym spotkaniu biorą udział kandydaci do bierzmowania. Szczegóły na plakacie w gablotce przed kościołem.

7. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej. Pod chórem znajdziemy naszą „Zbójecką Panią” z dodatkiem młodzieżowym, „Źródło”, „Niedzielę” i „Gościa Niedzielnego”.