Ogłoszenia Parafialne

OGŁOSZENIA PARAFIALNE – UROCZYSTOŚĆ OBJAWIENIA PAŃSKIEGO

6 STYCZNIA 2019r.

  1. Zapraszamy dzisiaj na nieszpory niedzielne na godz. 16.30, a po wieczornej mszy świętej,
    ok. godz. 17.45, na wspólne „Inwałdzkie kolędowanie”. Pomagać nam w tym będą: Grupa kolędowa z Choczni, Zespół instrumentalno – wokalny z Frydrychowic, Chór parafialny z Targanic, Rodzina Walczaków z Targanic, Schola dziecięca „Kapela Samuela” z Inwałdu i Schola parafialna z Inwałdu.
  2. W przyszłą niedzielę – 13.01 – obchodzimy Święto Chrztu Pańskiego, które kończy liturgiczny okres Bożego Narodzenia.
  3. Wizytę duszpasterską rozpoczynamy tradycyjnie o godz. 9.00. Prosimy, aby w poszczególne dni ktoś
    z danej trasy kolędowej przyjechał po księdza na plebanię i odwiózł go po jej zakończeniu.
  4. Dyrekcja, Grono Pedagogiczne oraz uczniowie klas drugich Szkoły Podstawowej w Inwałdzie zapraszają wszystkich mieszkańców naszej miejscowości na przedstawienie jasełkowe. Odbędzie się ono w naszej szkole 13.01 o godz. 15.00.
  5. Również w przyszłą niedzielę, Wspólnota Rodziny Radia Maryja organizuje spotkanie opłatkowe i wspólne kolędowanie, na które serdecznie zaprasza wszystkich zatroskanych o media katolickie. Spotkanie odbędzie się w salkach katechetycznych o godz. 14.00.