Ogłoszenia Parafialne

OGŁOSZENIA PARAFIALNE – NIEDZIELA ŚWIĘTEJ RODZINY

30 GRUDNIA 2018r.

  1. Zapraszamy na nieszpory niedzielne, dzisiaj na godz. 16.30.
  2. W poniedziałek – 31.12 – ostatni dzień starego roku. Zapraszamy wszystkich na uroczyste nabożeństwo dziękczynno – przebłagalne i na mszę świętą, na zakończenie starego roku. Początek nabożeństwa o godzi. 16.30.
  3. We wtorek – 1.01 – Nowy Rok. Msze święte w porządku niedzielnym. O godz. 16.30 uroczyste nieszpory świąteczne, na które wszystkich zapraszamy.
  4. W tym tygodniu przypadają pierwszy czwartek, pierwszy piątek i pierwsza sobota miesiąca stycznia. Spowiedź święta codziennie pół godziny przed każdą mszą świętą. W sobotę o godz. 7.00 – msza święta wynagradzająca Niepokalanemu Sercu NMP i nabożeństwo różańcowe, które poprowadzi Róża bł. ks. Jerzego Popiełuszki. W intencji członków tej Róży będzie odprawiona msza święta.
  5. W przyszłą niedzielę – 6.01 – zapraszamy wszystkie dzieci na specjalną dla nich mszę świętą, na godz. 11.00. W dzisiejszej „Zbójeckiej Pani” kolejna zagadka o świętym. Odpowiedzi wkładamy do skrzynki na bocznym ołtarzu.
  6. Również w przyszłą niedzielę – 6.01 -odbędzie się tradycyjne już „Inwałdzkie kolędowanie”. Do wspólnego kolędowania zapraszamy wszystkich parafian. A wspierać w tym nas będą zaproszeni goście: Grupa kolędowa z Choczni, Zespół instrumentalno – wokalny z Frydrychowic, Chór parafialny z Targanic, Rodzina Walczaków z Targanic, Schola dziecięca „Kapela Samuela” z Inwałdu i Schola parafialna z Inwałdu. Początek kolędowania po mszy świętej wieczornej, ok. 17.45. Wszystkich jeszcze raz serdecznie zapraszamy.
  7. Składamy serdeczne podziękowanie wszystkim osobom, które swoją pracą i posługą przyczyniły się do pięknego i godnego przeżycia przez nas świąt Bożego Narodzenia. Wielkie „Bóg zapłać” paniom, panom i młodzieży, którzy udekorowali kościół; pani, która ofiarowała kwiaty i własnoręcznie wykonane ozdoby na choinki. Dziękujemy panu sołtysowi za ofiarowanie choinek, tych przy ołtarzu. Dziękujemy ministrantom i lektorom, osobom świeckim, które zaangażowały się w liturgię, Panu Kościelnemu i Organiście.
  8. Wizytę duszpasterską rozpoczynamy tradycyjnie o godz. 9.00. Prosimy, aby w poszczególne dni ktoś z danej trasy kolędowej przyjechał po księdza na plebanię i odwiózł go po jej zakończeniu.