Ogłoszenia Parafialne

OGŁOSZENIA PARAFIALNE – 27 NIEDZIELA ZWYKŁA

7 PAŹDZIERNIKA 2018r.

 1. Zapraszamy na nabożeństwo różańcowe, dzisiaj na godz. 17.30. Przypominamy, że przez cały miesiąc nabożeństwo to odprawiane jest codziennie o godz. 17.30.
 2. Obchody liturgiczne tygodnia:
  – w piątek – 12.10 – wspomnienie bł. Honorata Koźmińskiego, kapłana.
 3. W poniedziałek – 08.10 – na plebanii odbędzie się spotkanie rady parafialnej i ekonomicznej. Początek spotkania o godz. 19.00. Wszystkich członków
  tych rad zapraszamy.
 4. Grupa modlitewna „Przemiana” zaprasza wszystkich chętnych, którzy chcieliby przyłączyć się do tej wspólnoty, na specjalne spotkanie. Odbędzie się ono w czwartek – 11.10 – po mszy św. wieczornej około 18:30 w salce katechetycznej.
 5. Zapraszamy na ostatnie w tym roku Nabożeństwo Fatimskie – w sobotę 13.10. Tradycyjnie rozpoczniemy o godz. 18.00 odśpiewaniem Godzinek ku czci Matki Najświętszej. Proszę wszystkie osoby o podjęcie posług w czasie nabożeństwa i procesji. Zapraszam dzieci do sypania kwiatków.
 6. W przyszłą niedzielę – 14.10 – będziemy obchodzić 18. Dzień Papieski, pod hasłem: „Promieniowanie Ojcostwa”. Młodzież oazowa po mszach świętych przed kościołem będzie zbierać ofiary na fundusz stypendialny „Nowe tysiąclecie”. Polecamy waszej uwadze tę sprawę.
 7. W ubiegłą niedzielę do puszek dla chorej Darii zebrano 1562 zł i 67 gr Komitet „Okno na świat”, który organizował tę zbiórkę wszystkim ofiarodawcom składa gorące podziękowanie.