Ogłoszenia Parafialne

OGŁOSZENIA PARAFIALNE – 24 NIEDZIELA ZWYKŁA

16 WRZEŚNIA 2018r.

 

  1. Składka dzisiejsza przeznaczona jest na remont kościoła. Za wszystkie ofiary składamy serdeczne „Bóg zapłać”.
  2. Zapraszamy na nieszpory niedzielne, dzisiaj na godz. 17.30.
  3. Liturgiczne obchody tygodnia:

– we wtorek – 18.09 – święto św. Stanisława Kostki, zakonnika, patrona Polski

– w czwartek – 20.09 – wspomnienie św. Męczenników Koreańskich

– w piątek – 21.09 – święto św. Mateusza, Apostoła i Ewangelisty.

  1. Pierwsze powakacyjne spotkanie scholki dziecięcej – „Kapela Samuela”, odbędzie się w czwartek – 20.09 – w salce katechetycznej, o godz. 16.30. Zapraszamy również te dzieci, które chciałyby dołączyć do scholi.
  2. W piątek – 21.09 – trzeci piątek miesiąca. Zapraszamy na mszę św. z kazaniem i nabożeństwo do Bożego Miłosierdzia, na godz. 18.00.
  3. W ubiegłym tygodniu przeżywaliśmy dwie uroczystości parafialne. Składamy gorące podziękowanie tym wszystkim, którzy swoją posługą i pracą przyczynili się do godnego przeżycia przez nas odpustu parafialnego. Są to: Pan Kościelny i Organista, górnicy, strażacy, panie i panowie, którzy nieśli feletrony i sztandary, służba liturgiczna, dzieci, które niosły poduszki i sypały kwiaty. Szczególne podziękowanie za pomoc w przygotowaniu odpustu, kierujemy do Pań z Koła Gospodyń Wiejskich i Pań z Oazy Rodzin – Domowego Kościoła. Dziękujemy również wszystkim, którzy podjęli posługi na Nabożeństwie Fatimskim.
    Wszystkim, którzy uczestniczyli w tych uroczystościach i trzydniowych rekolekcjach, przygotowujących nas do odpustu, składamy serdeczne „Bóg zapłać”.