Ogłoszenia Parafialne

OGŁOSZENIA PARAFIALNE – 20 NIEDZIELA ZWYKŁA

19SIERPNIA 2018r.

 

  1. Składka dzisiejsza przeznaczona jest na remont kościoła. Za wszystkie ofiary składamy serdeczne „Bóg zapłać”

 

  1. Liturgiczne obchody tygodnia:

– w poniedziałek wspomnienie św. Bernarda, opata i dra Kościoła

– we wtorek wspomnienie św. Piusa X, papieża

– w środę wspomnienie NMP, Królowej

– w piątek święto św. Bartłomieja

 

  1. Jak zauważyliście od wtorku w naszym kościele nad wejściem bocznym wisi obraz Jezusa Miłosiernego „Jezu ufam Tobie”. Składamy serdeczne podziękowanie pewnej rodzinie, która chciała i ufundowała ten obraz do naszego Kościoła. Bóg zapłać. Pamiętajmy w swoich codziennych modlitwach o Koronce do Bożego Miłosierdzia, o którą prosił Pan Jezus przez św. siostrę Faustynę, a od września zapraszamy ponownie na nabożeństwa do Miłosierdzia Bożego w każdy trzeci piątek miesiąca.

 

  1. Składamy serdeczne podziękowania wszystkim, którzy swoją posługą przyczynili się do godnego przeżycia przez nas wszystkich Nabożeństwa Fatimskiego. Dziękujemy rodzinie, która ufundowała kwiaty; paniom i panom, którzy nieśli feretrony i sztandary; paniom ze świecami i dzieciom, które niosły poduszki i sypały kwiaty; strażakom i górnikom; panu kościelnemu i organiście; służbie liturgicznej

 

  1. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej. Mamy jak zwykle „Źródło” i „Gościa Niedzielnego”.