Ogłoszenia Parafialne

OGŁOSZENIA PARAFIALNE – 15 NIEDZIELA ZWYKŁA

15 LIPCA 2018r.

  1. Przeżywamy dzisiaj odpust parafialny ku czci Matki Bożej Szkaplerznej. Serdecznie witam w naszej wspólnocie parafialnej ks. Roberta Samsela, który odprawi sumę odpustową i wygłosi nam Słowo Boże.

    Składka dzisiejsza przeznaczona jest na remont kościoła.

  1. Liturgiczne obchody tygodnia:
  2. – w poniedziałek – 16.07- wspomnienie Najświętszej Maryi Panny z Góry Karmel
    – w piątek – 20.07 – trzeci piątek miesiąca, oddajemy cześć Bożemu Miłosierdziu

  3. Składam serdeczne podziękowanie wszystkim, którzy swoją posługą przyczynili się do godnego przeżycia przez nas wszystkich nabożeństwa fatimskiego. Dziękuję rodzinie, która ofiarowała kwiaty na ołtarz, paniom i panom, którzy nieśli feretrony i sztandary, paniom ze świecami, dzieciom, które niosły poduszki i sypały kwiaty, strażakom i górnikom, panu kościelnemu i organiście, pani dekoratorce, służbie liturgicznej.
  4. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej. Jak zwykle pod chórem mamy do dyspozycji „Gościa Niedzielnego” i „Źródło”.