Ogłoszenia Parafialne

OGŁOSZENIA PARAFIALNE – 14 NIEDZIELA ZWYKŁA

8 LIPCA 2018r.

  1. Liturgiczne obchody tygodnia:

– w środę – 11.07 – święto św. Benedykta, opata, patrona Europy
– w czwartek – 12.07 – wspomnienie św. Brunona z Kwerfurtu, biskupa
i męczennika
– w piątek – 13.07 – wspomnienie św. pustelników Andrzeja Świerada i Benedykta

  1. W piątek – 13.07 – wszystkich serdecznie zapraszam na kolejne w tym roku Nabożeństwo Fatimskie. Tradycyjnie rozpoczynamy śpiewem Godzinek ku czci Matki Bożej o godz. 18.00. Bardzo proszę wszystkie osoby o podjęcie posług na nabożeństwie. Proszę, aby przyszły dzieci do sypania kwiatków.
  2. W przyszłą niedzielę – 15.07 – przeżywać będziemy nasz odpust parafialny ku czci Matki Bożej z góry Karmel, czyli Szkaplerznej. Sumę odpustową o godz. 11.30 odprawi i kazanie wygłosi ks. Robert Samsel, Dyrektor Wydziału Ekonomicznego Diecezji Bielsko Żywieckiej. Serdecznie wszystkich zapraszam. Proszę o podjęcie posług w czasie mszy i procesji. Zapraszam dzieci do sypania kwiatków.
  3. W przyszłą sobotę – 14.07 – Koło Przyjaciół Radia Maryja zaprasza wszystkich na mszę św. i różaniec o godz. 7.00.
  4. Tydzień temu, w niedzielę, 1 lipca, w naszej parafii odbył się Dekanalny Dzień Chorych. Bardzo serdecznie dziękuję wszystkim paniom z Zespołu harytatywnego, Koła Gospodyń Wiejskich, Oazy Rodzin i wspólnoty „Przemiana” za pomoc w przygotowaniu i przeprowadzeniu tego dnia.
    Wielkie „Bóg zapłać”
  5. Składka z przyszłej niedzieli przeznaczona jest na remont kościoła.