Ogłoszenia Parafialne

OGŁOSZENIA PARAFIALNE – 13 NIEDZIELA ZWYKŁA

1 LIPCA 2018r.

 1. Przeżywamy dziś Dekanalny Dzień Chorych. Na mszę świętą, na godz. 15.00 zapraszamy wszystkich starszych i chorych parafian. Od godz. 14.00 będzie można skorzystać z sakramentu pokuty. Dzisiaj nie ma mszy świętej wieczornej o godz. 18.00.
 2. Liturgiczne obchody tygodnia:

– we wtorek – 3.07 – święto św. Tomasza, apostoła

– w piątek – 6.07 – wspomnienie bł. Marii Teresy Ledóchowskiej, dziewicy

 1. W okresie wakacyjnym, czyli od 1 lipca do 31 sierpnia, msze święte w tygodniu będą odprawiane w następującym porządku: poniedziałek, wtorek, czwartek, piątek i sobotę o godz. 7.00, w środę o godz. 18.00. W pierwszy czwartek i piątek miesiąca dodatkowo o godz. 18.00. W niedzielę nie będzie mszy świętej o godz. 18.00.
  Kancelaria parafialna będzie czynna w poniedziałek i czwartek rano po mszy świętej i w środę po mszy świętej wieczornej.
 2. W tym tygodniu przypadają pierwszy czwartek, pierwszy piątek i pierwsza sobota miesiąca lipca. Spowiedź święta codziennie pół godziny przed mszą, a w piątek od godz. 17.00.
  W sobotę o godz. 7.00 msza święta z różańcem dla róż różańcowych, na którą wszystkich serdecznie zapraszam.
 3. Parafia św. Macieja w Andrychowie ogłasza zapisy na 16 Andrychowską Pielgrzymkę Rowerową na Jasną Górę, która odbędzie się w dniach od 9 do 14 sierpnia. Zapisy w parafii św. Macieja od 29 lipca br.
  Parafia św. Stanisława w Andrychowie ogłasza zapisy na 32 Pieszą Pielgrzymkę Dekanatu Andrychowskiego na Jasną Górę, która odbędzie się w dniach od 6 do 11 sierpnia. Zapisy w parafii św. Stanisława od 1 sierpnia w godz. od 16.00 do 17.30. Spotkanie organizacyjne 3 sierpnia o godz. 18.30.