Intencje Mszalne

Intencje Mszalne
1 – 8 Lipca 2018r.

 

1 Lipca – XIII NIEDZIELA Zwykła
7.00 W int. Barbary i Jerzego z okazji 40. rocznicy ślubu, w podziękowaniu Panu Bogu za wspólnie przeżyte lata, z prośbą o błogosławieństwo Boże i opiekę Matki Bożej Inwałdzkiej na dalsze lata wspólnego życia (TD)
9.00 W int. Krystyny z okazji 45. rocznicy urodzin, w podziękowaniu Panu Bogu za szczęśliwie przeżyte lata, z prośbą o zdrowie, błogosławieństwo Boże i opiekę Matki Bożej Inwałdzkiej dla całej rodziny
11.00 W int. Stanisławy z okazji 103. rocznicy urodzin, w podziękowaniu Panu Bogu za szczęśliwie przeżyte lata, z prośbą o zdrowie, błogosławieństwo Boże i opiekę Matki Bożej Inwałdzkiej
15.00 W int. Chorych
   
2 Lipca – PONIEDZIAŁEK– Dzień Powszedni
7.00 Za + Tadeusza Matejko
   
3 Lipca – WTOREK – Święto św. Tomasza, apostoła
7.00 Za + Eugeniusza Lelka
   
4 Lipca – ŚRODA – Dzień Powszedni
18.00 Za ++ Jana Mydlarza, Roberta Mydlarza
   
5 Lipca – CZWARTEK – Dzień Powszedni
7.00 Za + Stanisława Rymarczyka
18.00 W int. Tadeusza z okazji urodzin, w podziękowaniu Panu Bogu za otrzymane łaski, z prośbą o zdrowie, błogosławieństwo Boże i opiekę Matki Bożej Inwałdzkiej
   
6 Lipca – PIĄTEK – Wspomnienie bł. Marii Teresy Ledóchowskiej, dziewicy
7.00 Za + Emilię Ogiegło
18.00 W int. żywych i zmarłych członków Straży Honorowej NSPJ
   
7 Lipca – SOBOTA – Dzień Powszedni
7.00 Msza Święta wynagradzająca Niepokalanemu Sercu Najświętszej Maryi Panny w intencji członków z róży Matki Bożej Szkaplerznej
15.00 ślub: Marcelina Stuglik – Jonatan Tait
   
8 Lipca – XIV NIEDZIELA Zwykła
7.00 W int. Stanisławy i Adama z okazji 50. rocznicy ślubu, w podziękowaniu Panu Bogu za wspólnie przeżyte lata, z prośbą o błogosławieństwo Boże i opiekę Matki Bożej Inwałdzkiej na dalsze lata wspólnego życia (TD)
9.00 W int. Marii i Bolesława z okazji 45. rocznicy ślubu, w podziękowaniu Panu Bogu za wspólnie przeżyte lata, z prośbą o błogosławieństwo Boże i opiekę Matki Bożej Inwałdzkiej na dalsze lata wspólnego życia
11.00 Za Parafian