Ogłoszenia Parafialne

 

OGŁOSZENIA PARAFIALNE – 11 NIEDZIELA ZWYKŁA

17 CZERWCA 2018r.

 

 

 1. Składka dzisiejsza przeznaczona jest na remont kościoła. Za wszystkie ofiary, które złożycie składamy serdeczne „Bóg zapłać”.
 2. Zapraszamy na nabożeństwo czerwcowe ku czci Najświętszego Serca Pana Jezusa, dzisiaj na godz. 17.30. Przypominamy, że w tygodniu te nabożeństwa odprawiamy po mszy świętej wieczornej a w niedzielę o 17.30.
 3. Liturgiczne obchody tygodnia:

– w czwartek – 21.06 – wspomnienie św. Alojzego Gonzagi, zakonnika

– w niedzielę – 24.06 – uroczystość Narodzenia św. Jana Chrzciciela

4.W poniedziałek – 18.06 – na plebanię, po mszy świętej wieczornejok. 18.30 zapraszam Panie z Zespołu Charytatywnego i osoby współpracujące, w celu omówienia spraw dotyczących Dekanalnego Dnia Chorych.

 1. W środę – 20.06 – od 16.00 do 18.00 spowiedź święta dla wszystkich uczniów szkoły podstawowej  i gimnazjum, na zakończenie roku szkolnego.
 2. We czwartek – 21.06 – o godz. 15.00 – msza święta dla gimnazjum oraz klas szóstych i siódmych szkoły podstawowej na zakończenie roku szkolnego. Zapraszamy na tę mszę ich rodziców, nauczycieli.
 3. W piątek – 22.06 – msza święta na zakończenie roku szkolnego dla pozostałych uczniów ze szkoły podstawowej o godz. 8.00.
 4. W sobotę – 23.06 – o godz. 18.00 msza święta dla wszystkich wspólnot parafialnych na zakończenie roku formacyjnego. Zapraszamy: oazę rodzin, oazę młodzieżową i dziecięcą, ministrantów i lektorów, scholę dziecięcą i dorosłych, zespół charytatywny, róże różańcowe, wspólnotę „Przemiana”, radę parafialną, straż honorową NSPJ, koło przyjaciół Radia Maryja.
 5. W niedzielę – 24.06 – msza święta o godz. 11.00, będzie odprawiana w intencji ks. Proboszcza z okazji imienin. Zapraszamy wszystkich do modlitwy w Jego intencji.
 6. Składamy serdeczne podziękowanie wszystkim, którzy swoją pracą i ofiarą przyczynili się do pięknego przeżycia nabożeństwa fatimskiego. Dziękujemy: rodzinie za kwiaty na ołtarz, panu kościelnemu i organiście, dzieciom, które niosły poduszki i sypały kwiaty, paniom i panom, którzy nieśli sztandary i feretrony, górnikom i strażakom, służbie liturgicznej, pani dekoratorce –  wszystkim wielkie „Bóg zapłać”.
 7. W związku z wprowadzeniem ustawy o ochronie danych osobowych tzw. RODO informujemy,  że wszelkiego rodzaju zaświadczenia w kancelarii parafialnej będą wydawane tylko i wyłącznie osobą zainteresowanym lub innym po okazaniu specjalnego upoważnienia, a także osoby postronne nie mają dostępu do ksiąg parafialnych.
 8. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej, mamy do dyspozycji: „Gościa Niedzielnego”, „Małego Gościa Niedzielnego” dla dzieci, „Źródło” i naszą „Zbójecką Panią”.