Ogłoszenia Parafialne

OGŁOSZENIA PARAFIALNE – 10 NIEDZIELA ZWYKŁA

10 CZERWCA 2018r.

  1. Zapraszamy na nabożeństwo czerwcowe, dzisiaj na godz. 17.30, a w tygodniu po mszy świętej wieczornej.
  2. Liturgiczne obchody tygodnia:

– w poniedziałek – 11.06 – wspomnienie św. Barnaby, apostoła.

– w środę – 13. 06 – wspomnienie św. Antoniego a Padwy, kapłana i doktora Kościoła.

– w czwartek – 14.06 – wspomnienie bł. Michała Kozala, biskupa i męczennika.

  1. W środę – 13.06 – zapraszamy na nabożeństwo fatimskie. Tradycyjnie rozpoczniemy o godz. 18.00 odśpiewaniem Godzinek o Niepokalanym Poczęciu NMP, potem różaniec, msza święta z kazaniem, której będzie przewodniczył ks. Ariel Stąporek, procesja ze świecami i błogosławieństwo Najświętszym Sakramentem na zakończenie. Bardzo serdecznie prosimy aby tak jak zawsze osoby odpowiedzialne podjęły swoje posługi.
  2. W piątek -15.06 – z racji trzeciego piątku miesiąca, oddajemy cześć Bożemu Miłosierdziu. Zapraszamy na mszę świętą z kazaniem i nabożeństwo do Bożego Miłosierdzia, na godz. 18.00. W tym dniu modlimy się także za naszą Ojczyznę, w ramach nowenny przed uroczystością setnej rocznicy Odzyskania Niepodległości.
  3. W przyszłą niedzielę – trzecia niedziela miesiąca – składka przeznaczona będzie na remont kościoła.
  4. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej. Mamy do dyspozycji „Źródło”, „Gościa Niedzielnego” i naszą „Zbójecką Panią”.