Ogłoszenia Parafialne

OGŁOSZENIA PARAFIALNE – 9 NIEDZIELA ZWYKŁA

3 CZERWCA 2018 r.

  1. Zapraszamy na nabożeństwo czerwcowe z procesją w oktawie Bożego Ciała, dzisiaj na godz. 17.30. Przypominamy, że nabożeństwa czerwcowe odprawiamy w tygodniu po mszy świętej wieczornej, a w niedzielę o godz. 17.30.
  2. Liturgiczne obchody tygodnia:

– w piątek – 8.06 – uroczystość Najświętszego Serca Pana Jezusa. W tym dniu, z racji uroczystości nie obowiązuje nas wstrzemięźliwość od pokarmów mięsnych.

– w sobotę – 9.06 – wspomnienie Niepokalanego Serca Najświętszej Maryi Panny

  1. Składamy serdeczne podziękowanie wszystkim, którzy swoją ofiarnością i pracą przyczynili się do pięknego i godnego przeżycia przez całą naszą parafię procesji w uroczystość Bożego Ciała. Dziękujemy wszystkim, którzy nieśli feretrony, sztandary, świece; dzieciom, które niosły poduszki, sypały kwiaty i dzwoniły na dzwonkach, dzieciom pierwszokomunijnym; paniom dekoratorkom i wszystkim, którzy pomagali przy budowie ołtarz, rodzinom, na posesji których postawione były ołtarze; panom górnikom i panom strażakom za niesienie baldachimu i pilnowanie porządku podczas procesji; panu Kościelnemu i Organiście, ministrantom i lektorom, orkiestrze; panu Dawidowi, naszemu parafialnemu fotografowi. Wszystkim, którzy czymkolwiek uświetnili tę uroczystość, wielkie „Bóg zapłać”.
  2. Koło Przyjaciół Radia Maryja zaprasza członków i sympatyków na comiesięczną mszę świętą i różaniec w intencji Radia Maryja i telewizji Trwam, w sobotę – 9.06, na godz.7.00.
  3. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej. Na stoliku znajdziemy naszą „Zbójecką Panią”, „Gościa Niedzielnego” i „Źródło”.