Ogłoszenia Parafialne

OGŁOSZENIA PARAFIALNE – 4 NIEDZIELA WIELKANOCNA
22 KWIETNIA 2018r.

1. Zapraszamy na nieszpory niedzielne, dzisiaj na godz. 17.30.

2. Liturgiczne obchody tygodnia:
– w poniedziałek – 23.04 – uroczystość św. Wojciecha, biskupa i męczennika, głównego patrona Polski
– w środę – 25.04 – święto św. Marka, ewangelisty
– w niedzielę – 29.04 – dzień męczeństwa duchowieństwa polskiego w czasie  II wojny światowej

3. W sobotę -28.04 – comiesięczne odwiedziny chorych i starszych, naszych parafian z posługą sakramentalną. Prosimy zgłaszać ich u Pana Kościelnego w zakrystii.  Również w sobotę sprzątanie kościoła przed I Komunią Świętą, rodziców dzieci pierwszokomunijnych zapraszamy i przypominamy o przyniesieniu sprzętu  do sprzątania.

4. Na pewno każdy z was zauważył, że w niektórych miejscach parkan wokół kościoła się rozsypuje i jest konieczna doraźna naprawa. Dlatego bardzo serdecznie proszę, aby zgłosili się panowie biegli w murarce (niekoniecznie murarze
z wykształcenia), mający wolny czas np. emeryci, którzy potraktowaliby to jako dar dla parafii, a przede wszystkim jako dar dla naszej Pani Inwałdzkiej i nieodpłatnie podjęliby się tej pracy. Sprawa jest ważna i pilne.

5. Od najbliższej środy spotkania scholi dziecięcej „Kapela Samuela” będą odbywać się o godz. 16.30.

6. W przyszłą sobotę – 28.04 – w Andrychowie, rozpocznie się IV Ogólnopolskie Forum Młodych. Potrwa ono do 1.05. Zachęcamy do wzięcia udziału w tym wydarzeniu, myślę, że nie tylko młodych.

7. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej. Mamy do dyspozycji „Źródło”,
„Gościa Niedzielnego” i naszą „Zbójecką Panią”, a w niej dodatek: z Biblii zaczerpnięte z życia wzięte.