Intencje Mszalne

Intencje Mszalne
22 – 29 Kwietnia 2018r.

 

22 Kwietnia – IV NIEDZIELA Wielkanocna
7.00 W int. Doroty i Krzysztofa z okazji 25. rocznicy ślubu, w podziękowaniu Panu Bogu za wspólnie przeżyte lata, z prośbą o zdrowie, błogosławieństwo Boże i opiekę Matki Bożej Inwałdzkiej na dalsze lata wspólnego życia (TD).
9.00 W int. Jadwigi i Tadeusza z okazji 30. rocznicy ślubu, w podziękowaniu Panu Bogu za wspólnie przeżyte lata, z prośbą o zdrowie, błogosławieństwo Boże i opiekę Matki Bożej Inwałdzkiej na dalsze lata wspólnego życia (TD).
11.00 Za Parafian
18.00 W int. Marii i Jana z okazji 50. rocznicy ślubu, w podziękowaniu Panu Bogu za wspólnie przeżyte lata, z prośbą o zdrowie, błogosławieństwo Boże i opiekę Matki Bożej Inwałdzkiej na dalsze lata wspólnego życia (TD).
   
23 Kwietnia – PONIEDZIAŁEK – Uroczystość św. Wojciecha, biskupa i męczennika
7.00 Za + Jana Pietraszka
18.00 Za ++ Rudolfa i Mariannę Rusinek
   
24 Kwietnia –  WTOREK – Dzień Powszedni
7.00 Za ++ Stefanię i Franciszka Frączek, s. Franciszka
18.00 Za ++ Alfreda Mertę, Stanisława Witkowskiego, ż. Balbinę, s. Stanisława i Czesława
   
25 Kwietnia – ŚRODA – Święto Św. Marka, Ewangelisty
7.00 Za ++ Adama Fajfer, Józefę Fajfer, wnuka Przemysława
18.00 Za + Władysława Kolbra w rocznicę śmierci
   
26 Kwietnia – CZWARTEK – Dzień Powszedni
7.00 Za ++ Antoninę Gwoździewicz, m. Franciszka
18.00 Za + ks. Bronisława Stuglika w 30. rocznicę śmierci
   
27 Kwietnia – PIĄTEK – Dzień Powszedni
7.00 Za ++ Stanisława Jarnota z rodzicami z obu stron
18.00 Za + Helenę Miętka
   
28 Kwietnia – SOBOTA – Dzień Powszedni
7.00 Msza Święta Dziękczynna z okazji 51. rocznicy ślubu, w podziękowaniu Panu Bogu za wspólnie przeżyte lata, z prośbą o zdrowie i błogosławieństwo Boże dla dzieci i wnuków
18.00 W int. Bogusławy i Andrzeja z okazji 45. rocznicy ślubu, w podziękowaniu Panu Bogu za wspólnie przeżyte lata, z prośbą o zdrowie, błogosławieństwo Boże i opiekę Matki Bożej Inwałdzkiej na dalsze lata wspólnego życia
   
29 Kwietnia – V NIEDZIELA Wielkanocna
7.00 Za Parafian
9.00 W int. Marii i Henryka z okazji 50. rocznicy ślubu, w podziękowaniu Panu Bogu za wspólnie przeżyte lata, z prośbą o zdrowie, błogosławieństwo Boże i opiekę Matki Bożej Inwałdzkiej na dalsze lata wspólnego życia (TD).
11.00 W int. Beaty i Roberta z okazji 30. rocznicy ślubu, w podziękowaniu Panu Bogu za wspólnie przeżyte lata, z prośbą o zdrowie, błogosławieństwo Boże i opiekę Matki Bożej Inwałdzkiej na dalsze lata wspólnego życia (TD)
18.00 W int. Marii i Władysława z okazji 50. rocznicy ślubu, w podziękowaniu Panu Bogu za wspólnie przeżyte lata, z prośbą o zdrowie, błogosławieństwo Boże i opiekę Matki Bożej Inwałdzkiej na dalsze lata wspólnego życia (TD).