Intencje Mszalne

Intencje Mszalne
15 – 22 Kwietnia 2018r.

 

15 Kwietnia – III NIEDZIELA Wielkanocna
7.00 Za ++ Stanisława Stuglika, c. Bożenę Pasternak
9.00 W int. Haliny i Eugeniusza z okazji 35. rocznicy ślubu, w podziękowaniu Panu Bogu za wspólnie przeżyte lata, z prośbą o zdrowie, błogosławieństwo Boże i opiekę Matki Bożej Inwałdzkiej na dalsze lata wspólnego życia.
11.00 W int. Marii i Eugeniusza z okazji 40. rocznicy ślubu, w podziękowaniu Panu Bogu za wspólnie przeżyte lata, z prośbą o zdrowie, błogosławieństwo Boże i opiekę Matki Bożej Inwałdzkiej na dalsze lata wspólnego życia (TD).
18.00 Za Parafian
   
16 Kwietnia – PONIEDZIAŁEK – Dzień Powszedni
7.00 Za + Jana Pietraszka
18.00 Za ++ Władysława i Elżbietę Ogiegło
   
17 Kwietnia –  WTOREK – Dzień Powszedni
7.00 Za + Józefę Susfał
18.00 Za ++ Rudolfa Piekarczyka, ż. Rozalię, ss. Władysława i Czesława
   
18 Kwietnia – ŚRODA – Dzień Powszedni
7.00 Za + Jana Pietraszka
18.00 W int. Elżbiety i Wojciecha z okazji 25. rocznicy ślubu, w podziękowaniu Bogu za wspólnie przeżyte lata, z prośbą o błogosławieństwo Boże i opiekę Matki Bożej Inwałdzkiej;
   
19 Kwietnia – CZWARTEK – Dzień Powszedni
7.00 Za ++ Adolfa i Bożenę Stuglik
18.00 Za ++ Joannę i Antoniego Graca, s. Zdzisława
   
20 Kwietnia – PIĄTEK – Dzień Powszedni
7.00 Za ++ Tadeusza i Władysławę Ściga
18.00 Za ++ Martynę i Leopolda Pszczółka
   
21 Kwietnia – SOBOTA – Dzień Powszedni
7.00 Za + Jana Pietraszka
18.00 W int. Szymona z okazji 18. urodzin, w podziękowaniu Panu Bogu za przeżyte lata, z prośbą o błogosławieństwo Boże i Dary Ducha Świętego na dokonywanie dobrych wyborów w dorosłym życiu
   
22 Kwietnia – IV NIEDZIELA Wielkanocna
7.00 W int. Doroty i Krzysztofa z okazji 25. rocznicy ślubu, w podziękowaniu Panu Bogu za wspólnie przeżyte lata, z prośbą o zdrowie, błogosławieństwo Boże i opiekę Matki Bożej Inwałdzkiej na dalsze lata wspólnego życia (TD).
9.00 W int. Jadwigi i Tadeusza z okazji 30. rocznicy ślubu, w podziękowaniu Panu Bogu za wspólnie przeżyte lata, z prośbą o zdrowie, błogosławieństwo Boże i opiekę Matki Bożej Inwałdzkiej na dalsze lata wspólnego życia (TD).
11.00 Za Parafian
18.00 W int. Marii i Jana z okazji 50. rocznicy ślubu, w podziękowaniu Panu Bogu za wspólnie przeżyte lata, z prośbą o zdrowie, błogosławieństwo Boże i opiekę Matki Bożej Inwałdzkiej na dalsze lata wspólnego życia (TD).