Ogłoszenia Parafialne

OGŁOSZENIA PARAFIALNE – II NIEDZIELA WIELKANOCNA – MIŁOSIERDZIA BOŻEGO

8 KWIETNIA 2018r.

 

  1. Zapraszamy na nabożeństwo do Bożego Miłosierdzia, dzisiaj na godz. 15.00. Jak zapowiadaliśmy po mszach świętych, przed kościołem zbierane są ofiary na rzecz Hospicjum Domowego Królowej Apostołów w Andrychowie. Za wszystkie ofiary, które złożycie, składamy serdeczne „Bóg zapłać”.
  2. W poniedziałek – 9.04. – przypada liturgiczna uroczystość Zwiastowania Pańskiego, przeniesiona z 25 marca. Jest to Dzień Świętości Życia. Zapraszamy wszystkich na mszę świętą i na specjalne nabożeństwo, podczas którego będziemy modlić się o uświęcenie życia ludzkiego. Początek o godz. 18.00. W czasie tej mszy świętej będzie można złożyć deklaracje Duchowej Adopcji Dziecka Nienarodzonego. Deklarację są wyłożone na stoliku z gazetami, pod chórem. Kto będzie chciał niech zabierze ją i wypełnioną przyniesie na poniedziałkową mszę świętą. Polecamy tę ważną sprawę waszej uwadze i modlitwom.
  3. Koło Radia Maryja organizuje w dniu 29 kwietnia wyjazd na koncert zespołu Śląsk, poświęcony setnej rocznicy odzyskania niepodległości przez Polskę, do Zabrza. Zbiórka pod kościołem o godz. 14.30, koszt wyjazdu 20 zł. Zapisy u Pana Kościelnego, do 18 kwietnia.
  4. W przyszłą niedzielę – 15.04 – trzecią niedzielę miesiąca, składka przeznaczona będzie na remont kościoła.
  5. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej. Mamy do dyspozycji „Gościa Niedzielnego”, „Źródło” i „Zbójecką Panią”, a w niej specjalny dodatek dla młodzieży.