Ogłoszenia Parafialne

OGŁOSZENIA PARAFIALNE – PONIEDZIAŁEK WIELKANOCNY

2 KWIETNIA 2018r.

 

  1. Przeżywamy Oktawę Uroczystości Zmartwychwstania Pańskiego. Przypominamy, że dzisiaj nie ma mszy świętej wieczornej.
  2. Przyszła niedziela – 8.04 – to niedziela Miłosierdzia Bożego. Serdecznie zapraszamy na nabożeństwo do Bożego Miłosierdzia na godz. 15.00. W tym dniu nie będzie nieszporów o godz. 17.30.
  3. Składamy serdeczne „Bóg zapłać” panu kościelnemu i organiście, paniom, panom i młodzieży za przygotowanie Ciemnicy i Grobu Pańskiego, służbie liturgicznej i osobom, które włączyły się w Liturgię Słowa podczas Triduum Paschalnego, scholi parafialnej, scholi dziecięcej, strażakom za czuwanie przy Bożym Grobie, asyście procesyjnej tzn. paniom, panom i dzieciom, którzy nieśli feretrony i chorągwie, strażakom za niesienie baldachimu, górnikom, orkiestrze, wszystkim, którzy brali liczny udział w nabożeństwach Wielkiego Tygodnia. Dziękujemy za ofiary złożone na kwiaty do Bożego Grobu.
  4. W przyszłą niedzielę – 8.04 – po mszach świętych, przed kościołem będą zbierane dobrowolne ofiary na rzecz Hospicjum Domowego Królowej Apostołów w Andrychowie. Polecamy tę sprawę waszej serdecznej życzliwości.