Ogłoszenia Parafialne

OGŁOSZENIA PARAFIALNE – 3 NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU

4 MARCA 2018r.

 

  1. Zapraszamy na nabożeństwa wielkopostne. Dzisiaj o godz. 15.30 Droga Krzyżowa , o godz. 16.00 Gorzkie Żale. W piątek o godz. 16.30 Droga Krzyżowa dla dzieci, a po mszy świętej wieczornej dla młodzieży i starszych.
  1. Od dzisiaj przy bocznych ołtarzach wystawione są puszki do których można składać ofiary na kwiaty do „Bożego Grobu”.
  2. Jak stało się już tradycją w naszej parafii, w przyszłą niedzielę, po mszach świętych, młodzież będzie zbierać do puszek dobrowolne ofiary na orkiestrę dętą, która będzie towarzyszyć naszym modlitwom i śpiewom na tegorocznej Procesji Rezurekcyjnej. Zachęcamy, kto będzie miał ochotę niech złoży ofiarę na ten cel.
  1. Polecamy waszej uwadze prasę katolicką. Mamy do dyspozycji „Gościa Niedzielnego”, „Źródło” i naszą „Zbójecką Panią” , a w niej artykuł z cyklu: „Z Biblii zaczerpnięte – z życia wzięte”.