Ogłoszenia Parafialne

OGŁOSZENIA PARAFIALNE – 2 NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU

25 LUTEGO 2018r.

  1. Przeżywamu dziś 2 niedzielę Wielkiego Postu. Zapraszamy na nabożeństwa wielkopostne. W piątki Droga Krzyżowa o godz. 16.30 dla dzieci, po mszy wieczornej dla młodzieży i starszych. W niedziele o godz. 15.30 Droga Krzyżowa, a o godz. 16.00 Gorzkie Żale.
  2. W tym tygodniu przypada pierwszy czwartek, pierwszy piątek i pierwsza sobota miesiąca marca. W czwartek zapraszamy na mszę świętą wieczorną, na wspólną modlitwę o nowe i święte powołania kapłańskie i zakonne. W piątek oddajemy cześć Najświętszemu Sercu Pana Jezusa. W sobotę czcimy Niepokalane Serce Najświętszej Maryi Panny. Msza święta z kazaniem dla Róż Różańcowych o godz. 7.00. Spowiedź święta codziennie pół godziny przed mszą świętą i w piątek w godz. od 15.00 do 17.00. A w niedzielę o godz. 11.00 msza święta dla dzieci, serdecznie na nią zapraszamy.   
  3. Składamy serdeczne podziękowanie wszystkim, którzy w ubiegłą niedzielę złożyli ofiarę na remont kościoła „Bóg zapłać”.
  4. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej. W naszej „Zbójeckiej Pani” w specjalnym dodatku dla dzieci mamy kolejną zagadkę o świętym. Jak zwykle prawidłowe odpowiedzi dzieci przynoszą na swoją niedzielną mszę świętą. Zachęcamy wszystkie dzieci do rozwiązywania tych zagadek.