Ogłoszenia Parafialne

OGŁOSZENIA PARAFIALNE – 1 NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU

18 LUTEGO 2018r.

  1. Składka dzisiejsza przeznaczona jest na remont kościoła. Za wszystkie ofiary, które złożycie już teraz dziękujemy „Bóg zapłać”.
  2. W środę rozpoczęliśmy okres Wielkiego Postu, który ma być czasem naszego nawrócenia, refleksji nad naszym życiem. Ma on nas przygotować duchowo do godnego przeżycia świąt wielkanocnych – starajmy się dobrze wykorzystać ten czas bożych darów i łask. Zapraszamy na nabożeństwa wielkopostne. W piątki o godz. 16.30 Droga Krzyżowa dla dzieci, po mszy świętej wieczornej dla młodzieży idorosłych. W niedzielę o godz. 15.30 Droga Krzyżowa, a o godz. 16.00 Gorzkie Żale.
  3. W sobotę – 24.02 – od godz.8.30 odwiedziny chorych i starszych naszych parafian z posługą sakramentalną. Prosimy zgłaszać ich u Pana Kościelnego w zakrystii.